Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Novinky

9. 6. 2019

Slunce, seno, léto... S teplým počasím přichází Vystajlovaná Keliška! Kdo může být tato tajuplná osoba? Napovím... Znáte nějakou tu perfektně oblečenou a nalíčenou zelenou vdovu, která, nemaje nic lepšího na práci, sbírá drby a kalí vodu vztahů ve svém okolí? Na ni si můžete zahrát ve zbrusu novém monologu :)

22. 3. 2019 Jelikož divadel není nikdy dost, vzniklo ve Vítkovicích nové, moderní, nadějné a progresivní divadlo - Divadlo Mír. Začalo vydávat pravidelné tištěné periodikum, poeticky nazvané Mírové listy. Přispěla jsem několika články:)

20.11. 2018 Máte rádi Maryšu? Že už ji znáte? A že už by to muselo být ale hodně dobré představení, abyste se na ni šli podívat znova? U Bezručů takové mají. Přečtěte si recenzi.

14.7. 2018 Hnedle dvě básně na víně, a rovnou Divokém.

18.6. 2018 Absintový klub Les přidal do repertoáru undergroundový muzikál Tomáše Vůjtka, sepsaný na motivy skutečných událostí: Slávek Novák aneb Příběh opravdového herce. Přečtěte si recenzi a pokud můžete, zajděte se podívat:)

2.5. 2018 Recenze uveřejněná na portále Kultura21 z představení obzvláště povedeného - Hráči Komorní scény Aréna:)

19.1. 2018 Prostorem nevelcí, divadelním projevem lepší a lepší - to je scéna Staré arény na Masarykově náměstí. Přináším o ní článek, který mi vyšel v revue Protimluv.

30.10. 2017 Divadlo Petra Bezruče uvedlo hru Spalovač mrtvol v hlavní roli s Norbertem Lichým – můžete si přečíst mou recenzi, která vyšla v literárním magazínu Protimluv.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0