Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Novinky

30. 10. 2017

Dnes nám přibyla nová povídka - Slohovka. O kom byste psali, kdybyste dostali zadání "Popiš svého kamaráda"? A jak vyřešit, když zrovna třeba... Nikoho takového nemáte?

17. 9. 2017 A máme tu další fenomenální recenzi na zajímavé představení, tentokrát na Vánoce u Ivanovových. Neváhejte a čtěte!:)

27. 8. 2017 Představte si, že byste svému domácímu mazlíčkovi rozuměli každé slovo. Ano, tomu mazlíčkovi, který vás zná do toho nejmenšího nejošklivějšího detailu. Líbilo by se vám to? Nebo je ta představa tak trochu strašidelná? Majitel hned čtyř mazlíčků si přivedl domů slečnu na jednu noc. Jak by mu ji jeho zvířátka okomentovala se můžete dozvědět v Minutové hříčce UKECANÁ FAUNA.

11. 8. 2017 Znáte ta rána, kdy se probouzíte svěží, krásní a plní energie? Já taky ne. Jindy solidního pedagoga Karlabooks-and-wine.jpg navíc budí jak kocovina, tak žízeň, ale hlavně (ne)utkvělá myšlenka, které musí stůj co stůj přijít na kloub. Jestli Teoretik rozumu záhadu rozluští, zjistíte přímo v sekci Povídky.

5. 7. 2017 Jelikož umění a divadlo obzvláště nikdy nespí, přichází na řadu další recenze z mé monologické klávesnice. Je na představení z prastaré tradice comedií dell'arte Arlecchino Magnifico aneb Šťastná Isabella Tomáše Vůjtka a přečíst si ji můžete tady.

p9184688.jpg

26. 6. 2017  K vašim po umění hladovým očím přichází další monolog, tentokrát na jedno nejženštějších témat vůbec - jmenuje se TĚHOTNÁ:)

5. 6. 2017 Vznikla úplně zbrusu nová sekce DIVADELNÍ HRY, kde můžete najít ukázky z nové hry Válečná vřava. Herecká příležitost od jedné až po šest žen najednou:) Celý text si pak můžete stáhnout na stránce Aura-Pontu.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0